Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Новини » Громадська рада » Як розвивати економіку району – обговорювали на засіданні громадської ради

Як розвивати економіку району – обговорювали на засіданні громадської ради

Під головуванням голови громадської ради Володимира Єрмоленка в конференц-залі Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося засідання громадської ради районної державної адміністрації. Учасники засідання розглянули проблеми соціально-економічного розвитку міста Кам’янки та району.

Володимир Олександрович подавав на розгляд питання виконання програми соціально-економічного розвитку району. Сюди входили проблеми використання родовищ природних ресурсів, з яких можна налагодити повноцінне виробництво, розвиток сімейних ферм на підтримку кам’янського молокозаводу.

Багато уваги приділили подальшій долі території колишнього цукрового заводу. Також на засіданні розглядалось питання використання частини території колишнього цукрозаводу для будівництва однією з релігійних громад будиночків для відпочинку дітей.

Члени засідання майже одноголосно підтвердили важливість цих проектів і рекомендували їх доопрацювати, зробити техніко-економічне обгрунтування та відправити на розгляд майбутнім інвесторам.

20630228

/* */