Головна » Новини » До Дня медичного працівника

До Дня медичного працівника

Щороку в третю неділю червня медичні працівники відзначають своє професійне свято. Це особливе свято, адже кожна людина пов’язана з медициною від самого народження і завдячує їй своїм здоров’ям.
16 червня 2017 року у районному будинку культури  відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника. Привітати медиків прийшли перший заступник голови обласної ради Богдан Солошенко, депутат Верховної Ради України Сергій Рудик,  міський голова Володимир Тірон, директор СТОВ «Світанок» Людмила Тетьора, виконавчий директор ПП НВЦ «Репродуктивне зерно» Євген Довгошея, депутати районної та  міської ради,  громадськість міста та ін.

—  Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника. У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість.  Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! — зазначив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко.

За традицією у переддень професійного свята своїх власників знайшли численні грамоти, подяки, подарунки та премії.

За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високу якість роботи, професійну майстерність направлену на збереження здоров’я населення району, відданість своїй справі  та з нагоди святкування

Дня Медичного працівника грамотою Кам’янської районної  державної адміністрації було відмічено Коваленко Надію Гаврилівну — головну медичну сестру  Кам’янської центральної районної лікарні та Золочевську Людмилу Іванівну — завідувача Жаботинської лікарської амбулаторії Кам’янської центральної районної лікарні.

Урочиста частина закінчилася святковим концертом.