Головна » Записи » Новини » Центр надання адміністративних послуг » Розгляд скарг у сфері державної реєстрації

Розгляд скарг у сфері державної реєстрації

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області утворена постійно діюча Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Комісія розглядає скарги на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації, які здійснюють свою діяльність в межах Черкаської області.

Розгляд скарг здійснюється протягом 30 днів з моменту реєстрації її суб’єктом розгляду скарги. При цьому загальний строк розгляду та вирішення скарги не може перевищувати 45 календарних днів.

Рішення, дії або бездіяльність суб’єкта розгляду скарги можуть бути оскаржені до суду.

Більш детальну інформацію розміщено на інформаційному стенді Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.