Головна » Записи » Новини » Центр надання адміністративних послуг » Реєстрація статутів територіальних громад

Реєстрація статутів територіальних громад

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 № 553 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», внесено зміни до Положення про державну реєстрацію статутів територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1150.

Прийняття та видача документів для реєстрації статуту, отримання дублікату свідоцтва про державну реєстрацію статуту територіальної громади здійснюється через Центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, що знаходиться в приміщенні Будинку рад за адресою вул..Героїв Майдану, 37, каб. 22 («-й поверх).

Реєстрація статутів територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області здійснюється відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, що знаходиться за адресою бул.Шевченка, 185, м.Черкаси, тел. 54-15-09, 32-92-71, e-mail:info@ck.drsu.gov.ua.