Головна » Записи » Новини » Центр надання адміністративних послуг » Про визнання такими, що втратили чинність деякі розпорядження районної державної адміністрації

Розпорядження районної державної адміністрації від 11.10.2016 № 287

Зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області 20.10.2016 за №23/1661

Відповідно до статтей 6, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, абзацу другого частини десятої статті 12 Закону України   „Про адміністративні послуги”:

1. Визнати такими, що втратили чинність:

пункт 1 розпорядження Кам’янської районної державної   адміністрації

від 16 червня 2014 року № 128  „Про Центр надання адміністративних послуг Кам’янської районної державної адміністрації” (із змінами), зареєстроване                         у Кам’янському районному управлінні юстиції 20 червня 2014 року                 за № 4/272;

розпорядження Кам’янської районної державної адміністрації                від 16 червня 2014 року № 129 „Про Перелік адміністративних послуг,          що надаються через Центр надання адміністративних послуг Кам’янської районної державної адміністрації” (із змінами), зареєстроване                           у Кам’янському районному управлінні юстиції 23 червня 2014 року               за № 5/273.

1. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області,               з моменту опублікування в газеті „Аграрний край”.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Коваленка В.В. та відділ з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

Перший заступник голови                                                       Б. Солошенко