Головна » Новини » Центр надання адміністративних послуг » До уваги жителів міста та району, у м. Кам’янка працює бюро безоплатної правової допомоги!!!

Бюро правової допомоги є місцем, де громадяни мають можливість скористатися електронними сервісами Міністерства Юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу, а саме правову інформацію та консультації у сфері чинного законодавства України. Особи, які звернулися до бюро будуть мати доступ до безоплатної правової допомоги та відповідно до Положень ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» у разі підтвердження категорійності і до безоплатної вторинної правової допомоги, а саме складання процесуальних документів та представництва в суді.

Метою Бюро є посилення правової обізнаності мешканців сільської місцевості та невеликих міст, консультацій та роз’яснення, щодо врегулювання цивільних та адміністративних питань, покращення правової обізнаності населення, щодо захисту своїх прав та інтересів в усіх ланках державних органів, сприяння більшій залученості територіальних громад до роботи сформованих ними органів місцевого самоврядування.

Кожен має право на отримання безоплатної правової допомоги!

Ми знаходимося за адресою: м. Кам’янка по вул. Героїв Майдану, 37, (приміщення будинку рад) кабінет № 30 (3 поверх). Тел..(04732) 6-11-48