Головна » Записи » Новини » БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ!

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ!

З настанням спекотної сонячної погоди все більше громадян для свого відпочинку обирають узбережжя річок та ставків. Проте, попри позитивний та оздоровчий ефект такого відпочинку, нажаль останнім часом істотно збільшилася кількість надзвичайних подій на водних об’єктах, що виникають через нехтування громадянами елементарних правил безпеки для відпочинку біля води. У цьому році на водних об’єктах області сталося 44 пригод, внаслідок яких 33 осіб загинули, 25 вдалося врятувати. На території Кам’янського району на водних об’єктах протягом поточного року загинуло 3 людини. З початком купального сезону люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Не замислюючись над правилами безпечної поведінки, купаються у необладнаних місцях, нерідко — у стані сп’яніння, пірнають у воду з човнів та урвищ.

Аби попередити нещасні випадки під час відпочинку на водоймах, рятувальники радять дотримуватись правил безпечної поведінки.

Батькам — не залишати дітей поблизу води без нагляду і переконатися, що їхнє дозвілля буде безпечним. Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати  у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок. Найнебезпечніший ворог відпочиваючих – алкоголь. Під його впливом людина втрачає самоконтроль.

Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

КАМ’ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ