Головна » Записи » Новини » БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Літо — пора веселощів і безтурботності, особливо для наших дітлахів. Батькам же залишається бути надмірно уважними, оскільки в місцях відпочинку можуть таїтися всякого роду небезпеки. Тому ознайомлення з правилами безпеки влітку надзвичайно важливо для всіх мам і тат. До речі, не завадить розповісти про них і дітям.

Загальні правила безпеки під час літніх канікул.

На жаль, небезпеки підстерігають дітей не тільки в місцях відпочинку, а й на дитячому майданчику, на дорозі, в громадських місцях. Однак дотримання простих рекомендацій допоможе знизити ризики:

• Для дитини обов’язковим є носіння головного убору на вулиці для запобігання теплового або сонячного удару.
  • Оскільки на літо припадає пік харчових отруєнь та захворювань, стежте за якістю та свіжістю продуктів, завжди мийте овочі та фрукти перед вживанням.
  • Обов’язково вчіть дитину правилам дорожнього руху, розкажіть про небезпеку, яку несе автомобіль.
  • Розкажіть дітям про те, як правильно себе поводити на дитячому майданчику, зокрема про катання на гойдалках.
  • Важливо навчити правилам пожежної безпеки в літній період.
  • Дотримуйтесь питного режиму, щоб не допустити зневоднення, Давайте дитині природну очищену воду без газу.
  • У разі виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмету одразу звертайтеся до Служби порятунку, в жодному разі не чіпайте, не кидайте в полум’я, не бийте такі підозрілі предмети!

Дотримання простих рекомендацій допоможе убезпечити життя і здоров’я вашої дитини і дозволить провести літні канікули з максимальним задоволенням та користю. І пам’ятайте! У разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації телефонуйте одразу за номером 101!

КАМ’ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ