Головна » Записи » Новини » 15 років успіху і розвитку!

15 років успіху і розвитку!

У 2003 році на освітній мапі Черкащини з’явився новий об’єкт – Кам’янський еколого-економічний ліцей – навчальний заклад нового типу для обдарованих та здібних учнів (розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 01.08.2003 року № 418).

Per Aspera Ad Astra:

• Кам’янський еколого-економічний ліцей лауреат конкурсу “100 кращих шкіл України”.
  • Ліцей переможець конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року.
  • Ліцей серед лідерів у рейтингу загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.
  • Колектив Кам’янського еколого-економічного ліцею занесено в 2017 році на районну Дошку Пошани «Гордість Кам’янщини» в номінації «Кращий заклад освіти», який досяг високих показників у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Наші здобутки:

• 7 переможців IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад,
  • 14 переможців ІІІ етапу конкурсу Малої академії наук України,
  • 1 переможець Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів INFOMATRIX,
  • 1 переможець  Всеукраїнського турніру юних економістів,
  • 3 переможці Всеукраїнського конкурсу Intel Еко-Україна,
  • 6 переможців Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій Екософт.
  • 101 переможець ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад,
  • 237 переможців ІІ етапу конкурсу Малої академії наук України.

Запрошуємо на святкування 15-річчя Кам’янського еколого-економічного ліцею «Камелія», що відбудеться у суботу 1 грудня 2018 року о 14-00 в приміщенні РБК.

Директор ліцею Олег Чумаченко