Головна » Новини » 15-й Всеукраїнський відкритий дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського

15-й Всеукраїнський відкритий дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського

З 10-12 листопада в місті Кам’янка проходив 15-й Всеукраїнський відкритий дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського. На заході були присутні  керівник апарату Кам’янської райдержадміністрації Валентина Даниленко, міський голова Володимир Тірон, директор Кам’янського заповідника Галина Таран, помічник-консультант народного депутата С.Рудика – Лілія Шрамко.

Учасники 15-ого конкурсу з’їхалися з різних областей України. Чайковський об’єднав і західні, і східні її регіони. Цього року свою майстерність на конкурсі представляли 51 учень з дитячих шкіл України.

Вони демонстрували свою гру на скрипці і фортепіано. Кожен з них обов’язково виконував свій улюблений твір композитора. Впродовж дня діти зіграли понад 100 різних композицій, перетворивши концертний зал дитячої школи у царство музики. Це було найкращою згадкою про П.І.Чайковського (композитор помер 6 листопада 1893 р.).

Конкурс став визначною подією в культурному житті нашого краю і залишив незабутнє враження у всіх учасників і гостей.