Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт

Центр надання адміністративних послуг Кам’янської районної державної адміністрації

Шановні відвідувачі!

Центр надання адміністративних послуг Кам’янської районної державної адміністрації створений на виконання Закону України «Про адміністративні послуги» і розпочав свою роботу в листопаді 2013 року.

Основними завданнями Центру є: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Центр створений, у першу чергу, для зручностей мешканців району, його діяльність спрямована на забезпечення прозорості та відкритості надання якісних послуг. Відтепер громадянам не потрібно буде звертатись до великої кількості установ і організацій, розташованих у різних куточках містаУ приміщенні ЦНАПу від заявника приймуть заяву (відповідно до затвердженого Переліку послуг, що надаються у Центрі) і після закінчення терміну розгляду заяви визначеного відповідним законодавством заявник зможе отримати результат розгляду (витяг, висновок тощо) у цьому ж приміщенні ЦНАПу.

 

/* */